MENÜ
Hakkımızda ↓

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

SUVART Bilişim ve Teknoloji Yatırımları Danışmanlığı olarak 2012 Yılından bu yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Danışmanlıklarını yaptığımız kurum ve kuruluşlarda özellikle “daha geniş Pazar” sloganını benimsedik. İşimizin hassasiyeti ve farklı sektörlerden edindiğimiz deneyimler ile öncelikle “satış ve pazarlama” faktörünün hem üretimi hem tüketimi oldukça memnun ettiğine tanık olduk. Üretimin,satış desteği ile gelişebileceğinin farkında ve bilincindeyiz. Hem kendimizin, hem müşterilerimizin gelişip büyümesi için gerek internet, gerekse reel pazarda oluşacak her türlü iyileşme bizim sevinç ve gurur kaynağımız olmuştur ve olacaktır. Bugüne değin elde ettiğimiz sonuçlar ve en azından yaptığımız çalışma türü hem farklılık hem de kalite anlamında bizi rakiplerimizden ayırmıştır. Öncelikli olarak firmaların yarını için hazırladığımız altyapı, gelişen ve hızlanan iletişime uygun olmuştur. Çok hızlı ve kesin kararlı firmaların rakiplerine göre çok daha verimli olduklarını görerek bu konuda yoğun çalışmalar yaptık. Karşılığını da, hem kendi içimizde, hem de müşterilerimizde fazlasıyla gördük.

VİZYONUMUZ

Suvart bilişim ve Teknoloji yatırım danışmanlığı olarak beş yıllık geçmişimiz vardır. Özellikle Ulusal ve Uluslararası çalışan kuruluşlarımızda tamamen kendi iş anlayışımız ve başladığımız ulaşılmaktadır. Verimlilik ve tanıtım amaçlı yapılan sayfa ve sitelerde önceliğimiz kendi kazancımızdan çok sizlere verilen hizmetin sonuçlarının iyi ve mevcut durumdan daha verimli olmasını sağlamaktır. Bunun bilinci ve sorumluluğu ile sizlerle ilk tanıştığımız andan itibaren her koşul ve ortamda standart veri dağıtım sistemleri yerine tamamen sizlere özel butik çalışma yapmayı tercih ediyoruz. Suvart sizlerin dünyaya açılan penceresi olmak için kurulmuş ve bu pencereden birlikte bakmak ve hedefleri birlikte geliştirmek adına sizlere hizmet vermektedir. Hızla değişen Dünya ekonomisi ve sektörel hareketleri sizin adınıza gerektiğinde izlemek ve sizlerle sürekli haberleşerek rekabet ortamlarında kuruluşlarınızı daha canlı ve değişken rekabet ortamında daha ileri götürme amacı taşımaktadır. Unutmayınız ki, dünya uyumuyor. Günün 24 saati sizlerin işletmeleri hem rakiplerinizin hem müşterilerinizin gözlemi altında. Bu bilinç ve sorumlulukla İnternet ve yazılım geliştirmelerinize talibiz.

MİSYONUMUZ

Gelişen dünya ile büyümeye çalışan ve yatırım yaparken satış ve pazarlamasını zayıflatan kurum ve kuruluşları daha ön plana çıkarıp başarılarını birlikte paylaşmak. Rekabet ortamlarında iş yapmaya çalışan ve hızlı değişikliklere ayak uydurmaya çalışırken sıkıntıya giren kuruluşların, rakipleri ile aralarındaki farkı kapatıp, daha verimli ve daha hızlı dünyaya erişimlerini sağlamak. Kendimizi ve müşterilerimizi her gün, her saat kontrol altında tutup, rekabet ortamlarında geri kalmalarına izin vermeden daima daha iyiye doğru adımlar atmak. Müşterilerimizin kendi başarımız olduğunun farkında olmak ve her türlü gelişimden hem bilgilendirmek hem de daha fazlasını yapabilmeleri için destek sağlamak.

Anasayfa

Anasayfa

Tasarım

Tasarım

© 2016-2017 Suvart Bilişim | Tüm Hakları Saklıdır.